Twoje wesele w Parku Szwajcaria Gliwice w 2020

Jeżeli chcemy, aby jedna z najważniejszych zabaw naszego życia odbyła się w lokalu o wysokich standardach, musimy dokonać rezerwacji z odpowiednio dużym wyprzedzeniem. Jeżeli więc chcemy wziąć ślub w 2020 roku, należy zacząć organizację jeszcze w tym roku. Jak będzie wyglądać Twoje wesele w Restauracji Stara Szwajcaria? Na co możesz liczyć?

Praktycznie i komfortowo

Praktycznym, estetycznym i komfortowym. Takim obiektem jest lokal Stara Szwajcaria. Restauracja pozostawia do dyspozycji dwie kompleksowo wyposażone sale. Jest to sala dzienna oraz bankietowa. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem obydwu pomieszczeń, w lokalu może bawić się nawet 150 gości. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesne i specjalistyczne nagłośnienie, które zagwarantuje gościom weselnym wyśmienitą zabawę. Co ważne, w każdej z sal znaleźć można odrębny, serwujący alkohol dla gości weselnych bar. Poprzez to rozwiązanie każdy z imprezowiczów może z łatwością złożyć zamówienie. Dużym ułatwieniem dla gości weselnych jet obecność pokoi hotelowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby niemogące prowadzić samochodu oraz niemające dostępu do innych środków komunikacyjnych mogą skorzystać z noclegu w nowoczesnym i komfortowym pokoju hotelowym. W obiekcie znaleźć można 10 pokoi, a każdy z nich posiada własną łazienkę. Ponadto w każdym z pokojów mamy dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi oraz do telewizora. Na drugi dzień goście skorzystać mogą z kuchni. Jeżeli któryś z gości posiada samochód, może go nieodpłatnie pozostawić na przynależącym do obiektu strzeżonym parkingu.

Łatwy dojazd

Komfortowym dojazd. Tą ważną cechą charakteryzują się tylko poniektóre sale weselne w Gliwicach – http://staraszwajcaria.pl/ Dzięki umiejscowieniu w pobliżu centrum miasta oraz najważniejszych arterii komunikacyjnych goście mogą w komfortowo i szybko sposób dotrzeć zarówno do ścisłego centrum Gliwic, jak i do autostrad A1, A4, Drogi Krajowej 88 oraz do Drogi Średnicowej.

W pobliżu przyrody

Pomimo ulokowania w pobliżu centrum miasta obiekt charakteryzuje się dostępem do terenów zielonych. Jest to atrakcja, do której dostęp zagwarantować może mało która sala weselna Gliwice dają tę możliwość jedynie weselnikom bawiącym się w Starej Szwajcarii. Goście chcący odpocząć od zabawy mogą udać się do majestatycznego parku z jeziorem. Ponadto obszar jest zamieszkany przez urocze kaczki, jeże i wiewiórki. Dla osób, które nie chcą opuszczać obiektu, udostępniony jest piękny, zielony taras.