Teczka firmowa – buduje profesjonalny wizerunek firmy

Opatrzona logo i posiadająca kolory firmowe teczka z pewnością będzie prezentować się znacznie lepiej niż zwykła teczka zakupiona w sklepie papierniczym. Dzisiaj na zamówienie indywidualnych teczek firmowych decyduje się coraz więcej przedsiębiorców.

Teczka jest jednym z najczęściej stosowanych artykułów papierniczych w firmach. Pozwala na przechowywanie w niej różnych dokumentów, a także innego rodzaju przedmiotów. W firmach teczki wykorzystywane są na szereg sposobów, dlatego też są to artykuły, z którymi pracownicy, ale również klienci i kontrahenci firmy stykają się praktycznie na co dzień.

Zastosowanie teczek firmowych

  • teczki ofertowe
  • teczki na dokumenty firmowe
  • teczki na umowy zawierane z klientami, kontrahentami
  • teczki na certyfikaty, świadectwa

Jako że teczka firmowa są tak powszechnie stosowana, wielu przedsiębiorców decyduje się także na ich personalizację, czyli na wykonanie ich na indywidualne zamówienie z nadrukami logo oraz innych informacji o firmie. Mogą być atrakcyjnym sposobem na podkreślenie profesjonalizmu firmy i budowanie je wizerunku.

Różne rodzaje teczek firmowych

Aktualnie w użyciu znajduje się szeroka gama teczek firmowych z nadrukami. Najczęściej klienci zamawiają teczki firmowa o formacie A4, które są także najbardziej uniwersalne. Teczki firmowe wykonuje się z różnych formach. Standardowe teczki, które kosztują najmniej, posiadają dwa skrzydła przytrzymujące dokumenty. Mogą posiadać dodatkowe gumeczki lub mogą być wyposażone w magnesy lub sznurki do zamykania. Aby teczki prezentowały się jeszcze ładniej, poddawane są one uszlachetnieniu.

Atrakcyjne wykończenie teczek firmowych:

  • folia matowa
  • folia błyszcząca
  • wybiórczy lakier UV

Gdzie można zamówić teczki firmowe?

Zatem teczka firmowa z indywidualnym nadrukiem jest bardzo dobrym wyborem dla każdej firmy, która chciałaby podkreślić w ten sposób swój profesjonalizm. Koszt realizacji teczek firmowych jest niewysoki, dlatego też zainwestowanie w tego typu druki dla firmy może być bardzo dobrym wyborem.