Sukienki plus size, które mogą wysmuklić sylwetkę. Sprawdź, co warto kupić!

Poszukujesz stylowej sukienki, która będzie mogła podkreślić atuty twojej sylwetki, a przy tym zamaskować niedoskonałości, z których nie jesteś zadowolona? Przygotowaliśmy porady, które pomogą ci w znalezieniu najlepszej kreacji zarówno na co dzień, jak również na ważne okazje, na przykład na wesele czy bankiet. Sprawdź je już teraz! Moda damska w rozmiarze XXL wcale nie musi być nudna. Dzisiaj coraz więcej marek oferuje stylowe ubrania w dużych rozmiarach, które podążają za najnowszymi trendami. Wśród nich można znaleźć także wspaniałe sukienki XXL, które będą świetnie nadawały się na każdą sylwetkę.

Wyszczuplające kroje sukienek plus size

Wybór sukienki, która będzie wyróżniała się odpowiednim fasonem, pozwala na wysmuklenie całej sylwetki i optyczne odjęcie kilogramów. Jeżeli zatem zależy Ci na tym, aby wyglądać szczuplej, takie sukienki plus size pozwolą na uzyskanie pożądanego efektu.

Polecane fasony sukienek damskich XXL:

  • sukienki rozkloszowane
  • sukienki kopertowe
  • sukienki empire – odcinane pod biustem

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na modele z dekoltem w kształcie litery V oraz na szerokich ramiączkach lub z rękawkami. Cienkie ramiączka nie będą dobrze prezentowały się na puszystej sylwetce, dlatego najlepiej ich unikać.

Jakie kolory sukienek XXL wybierać?

Efekt wyszczuplenia sylwetki można uzyskać również przez wybór właściwego koloru i wzoru kreacji. Najlepszy rezultat można uzyskać dzięki ciemniejszym barwom, ale niekoniecznie musi być to czerń. Świetnym wyborem będą sukienki XXL w kolorze granatowym, szmaragdowej zieleni, bordowym, czerwonym. Dobrym wyborem będą także kreacje z wzorami, na przykład z delikatnymi kwiatami czy z motywami geometrycznymi, na przykład z detalami w rejonie talii, które mogą ją dodatkowo wyszczuplić.

Nie zapominaj o odpowiednich dodatkach

Aby damska sukienka XXL mogła prezentować się stylowo, warto pamiętać także o dobraniu odpowiednich akcesoriów.

Dodatki do sukienki XXL:

  • obuwie na obcasach – wysmukli całą figurę
  • torebka – na ważne okazje, na przykład do sukienki na wesele XL czy bankiet, najlepsza będzie kopertówka
  • biżuteria – ta tworząca pionowe linie, na przykład długi łańcuszek, wiszące kolczyki może dać efekt wyszczuplający
  • bielizna wyszczuplająca, na przykład wysokie figi, body – może szybko i skutecznie wymodelować sylwetkę

Stylowe sukienki plus size można znaleźć już teraz w wielu sklepach – stacjonarnych oraz internetowych. Gdy chcesz wyglądać olśniewająco, pamiętaj o naszych poradach, aby znalezienie najlepszej kreacji było jeszcze łatwiejsze!