Kubki z nadrukiem – gadżet reklamowy, który nigdy nie zawodzi!

Wśród gadżetów reklamowych można znaleźć dzisiaj szeroką gamę produktów. Właściwe każdy przedmiot, który może zostać poddany personalizacji, może stać się upominkiem od firmy. W tej kategorii jednymi z najczęściej zamawianych produktów są kubki z nadrukiem. To dobry wybór dla każdej firmy, która chce zainwestować w gadżety reklamowe!

Głównym celem gadżetu reklamowego jest odpowiednie wypromowanie firmy – poprzez wręczenie takiego podarunku możliwe jest zwiększenie satysfakcji, rozpoznawalności, kreacja pozytywnego wizerunku, zwiększenie zainteresowania ofertą, co może następnie przełożyć się na większe zyski. Aktualnie do wyboru jest pełna paleta gadżetów reklamowych. Wśród nich znajdują się także kubki z nadrukiem, które uznawane są za klasykę w tej właśnie kategorii. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Jakie warianty kubków można zamówić? Jakie są koszty związane z zamówieniem takich upominków?

Kubki reklamowe – strzał w dziesiątkę

Kubki reklamowe z nadrukami wyczerpują wszystkie wymogi, jakie powinny spełnić dobre gadżety reklamowe. Są między innymi:

  • praktyczne – przydadzą się podczas przygotowywania napojów
  • zróżnicowane – do dyspozycji jest pełna gama wzorów kubków
  • tanie – można kupić je w niskich cenach
  • trwałe – mogą posłużyć tak długo, aż się nie rozbiją
  • łatwe w personalizacji – można wykonać na nich różne nadruki o charakterze reklamowym

Wobec tego kubki z nadrukiem są obecnie popularnym wyborem dla tych reklamodawców, którym zależy na strzale w dziesiątkę przy wyborze odpowiednich gadżetów reklamowych.

Różne rodzaje kubków z nadrukiem – co wybrać?

Agencje wykonujące kubki z nadrukiem oraz dostarczające innego rodzaju gadżety reklamowe mogą zaoferować swoim klientom pełną paletę różnych typów kubków. Najczęściej zamawiane są kubki ceramiczne, które mogą posiadać różne formy, wielkości oraz kolory. Do dyspozycji są także inne typy kubków, na przykład kubki emaliowane z metalu, a także kubki termiczne – to jeden z ostatnich hitów.

Ile kosztują kubki reklamowe z nadrukiem?

Koszt wykonania kubków reklamowych z personalizowanymi nadrukami zależny jest między innymi od wybranego typu kubka, rodzaju personalizacji, a także od nakładu, czyli od liczby kubków w zamówieniu. Ceny rozpoczynają się już od około 5-6 złotych za jeden kubek o prostej konstrukcji. Więcej trzeba będzie zapłacić za kubki dwukolorowe, kubki zmieniające kolor pod wpływem ciepła, kubki termiczne. Dzisiaj z cennikami firm świadczących usługi produkcji kubków reklamowych na zamówienie można zapoznać się również przez internet.